Načítanie...

Najlepšia zoznamka pre nezadaných veriacich, ktorí vyznávajú duchovno, a záleží im na vnútornej kráse.

Pozývame Vás na návštevu

Poďte ďalej, a kľudne sa porozhliadnite, ako vyzerá naša zoznamka zvnútra. Táto bezplatná prehliadka Vám poskytne jednoduchý prehľad funkcií, ktoré získate ako užívateľ našej zoznamky. Ráčte vstúpiť!

Než si prehliadnete funkcie, ktoré môžete využívať, obraťte svoju pozornosť na vrchnú časť stránky. Na prvom obrázku vidíte vrchnú lištu v podobe, ako sa zobrazí po Vašom prihlásení. Lišta Vám ponúka jednotlivé záložky: Prehľad, Hľadanie, Ako na to, a na druhom konci tiež Správy. Vedľa správ Vás z fotky pozoruje Vaša vlastná tvár a ďalej vidíte svoju prezývku a v Základných službách tiež záložku Aktivovať.

 

Na mobile vyzerá horné menu trochu inak.

Srdce Vás odkáže na Prehľad, lupa na Hľadanie, tretia ikona Vám ukáže nástenku s Odkazmi, štvrtá položka Vás pošle do Správ a posledný ikona, s tromi čiarkami, je hlavné menu. Hlavné menu na mobile Vám dáva kompletný výber sekcií zoznamky.

 

Pod záložkou Prehľad nájdete najdôležitejšie dáta vo forme zhrnutia: uživateľa alebo uživateľku, s ktorými si môžete začať okamžite písať, najnovšiu aktivitu užívateľov, fotky ľudí, ktorým sa páčil Váš profil atd.  

Záložka Hľadanie asi na prvý pohľad žiadne prekvapenie neprinesie. Sem samozrejme zamierite, akonáhle budete pripravení začať svoje hľadanie nového partnera / novej partnerky. Základnou kategóriou vyhľadávania je veková skupina, ktorú si chcete zobraziť. Výsledky vyhľadávania sa Vám zobrazujú ako mriežka profilových fotiek s menom každého užívateľa alebo každej užívateľky a ich popiskom. Vekovú kategóriu si však môžete meniť, rovnako ako základné vyhľadávacie radenie - máte možnosť zobraziť si výsledky od užívateľov/užívateliek s najnovšou aktivitou, od najlepšie hodnotených profilov alebo od najnovšie registrovaných. Platiaci užívatelia však môžu mnohými spôsobmi filtrovať i samotné výsledky vyhľadávania. Zobrazíte si napríklad iba nefajčiarov, mužov/ženy s deťmi alebo stredoškolsky vzdelaných vodnárov... podľa ľubovôle. Nebuďte ale prehnane vyberaví. O človeku najviac zistíte proste tak, že mu napíšete správu. 

Platiaci užívatelia majú pod záložkou Hľadanie tiež možnosť zobraziť si na počítači ostatné podľa polohy na mape, opäť s možnosťou filtrovať vekové kategórie. Získate jasnú predstavu o tom, ako blízko máte k potenciálnemu rande. :-)

Až vo výsledkoch zahliadnete niekoho, kto Vás zaujal, kliknite na fotku tohto užívateľa / tejto užívateľky, a dostanete sa k profilovým informáciám. Pod samotnou profilovou fotkou sa dá hodnotiť alebo posielať správu. K dispozícii ale máte tiež galériu a ďalšie informácie, ktoré o sebe daný muž prezradil / daná žena prezradila. Platiaci užívatelia si navyše môžu zobraziť kontaktné údaje, ktoré sa užívateľ alebo užívateľka rozhodli zdieľať.

Ďalšia záložka na hornej lište sa nazýva Ako na to. K nej získajú prístup iba platiaci užívatelia. Nájdete tu tipy na oslovenie potenciálnych partnerov/partneriek. 

Záložka Aktivovať sa zobrazuje užívateľom a užívateľkám iba v rámci Základných služieb. Sem zamierite, ak sa rozhodnete, že chcete aktivovať kompletné alebo exkluzívne služby zoznamky. V kľude si prečítajte ohlasy našich užívateľov a preštudujte si, čo v jednotlivých balíčkoch dostanete. Až budete mať jasno, vyrazte šťastiu naproti. 

Záložka Správy sa nachádza v tesnej blízkosti Vašej fotky a prezývky. Červené číslo u nich zobrazuje počet neprečítaných správ. Keď na Správy kliknete, objavíte ich prehľad.

Keď si rozkliknete nejakú konverzáciu, objaví sa výpis všetkých správ, ktoré ste si s daným mužom / danou ženou vymenili. V rozbalenom okne konverzácie tiež môžete kliknúť na fotku muža/ženy, a prehliadnúť si profilové informácie daného užívateľa alebo danej užívateľky. 

Platiaci užívatelia majú tiež možnosť získať pomocou kreditov ďalší kontakt na užívateľa. Keď kredit použijete na vybraného muža / vybranú ženu, zobrazia sa Vám ďalšie kontaktné informácie, ktoré si tento človek zvolil ako sekundárne možnosti kontaktu. Medzi ne patrí email, facebook, instagram a whatsapp. Tak získate istotu, že si dotyčný správu naozaj prečíta, aj keby na zoznamku príliš často nechodil. Vyplatí sa teda registrovať, aj keď sa nikdy nehodláte stať platiacim užívateľom alebo platiacou užívateľkou. 
 
Vedľa Správ máte svoju fotku a prezývku. Ak na ne kliknete, rozbalí sa Vám krátke menu. Slúži ako rozcestník ku trom destináciám: do Vášho profilu, nastavenia a k odhláseniu zo zoznamky.

Profil zobrazuje informácie, ktoré zdieľate s ostatnými užívateľmi. Pochopiteľne môžete kedykoľvek upravovať ich obsah, meniť svoju profilovú fotku a pridávať fotky do vlastnej galérie. Čo všetko o sebe prezradíte, závisí na Vás. Fotka a aspoň základný popis osobnosti sú však podmienkou na to, aby ste sa dostali k aktívnemu vyhľadávaniu medzi mužmi/ženami (v záložke Hľadanie). Nebolo by totiž fér, aby si fotky ostatných užívateľov mohol prehliadať niekto, kto si sám fotku nenahral, ani o sebe nič nenapísal. Navyše fotky a podrobnejší popis výrazne zvyšujú Vaše šance na zoznámenie. Tak sa nehanbite a pochváľte sa! ;-)

Nad svojim menom alebo prezývkou vidíte vo svojom profile akčné tlačítka. Upraviť svoj profil je dôležité hneď na začiatku. Vystupujete tým z davu a môžete sa odlíšiť od svojej konkurencie. Ak máte pochybnosti o tom, čo kde nájsť, napísajte na podporu - poradí Vám. Aktivácia všetkých funkcií a propagácia profilu až 7x zvýši viditeľnosť Vášho profilu. Jednak Váš profil vytiahneme do popredia vo výsledkoch vyhľadávania a navyše rozošleme všetkým Vašim potenciálnym partnerom/partnerkám email, kde Vás predstavíme. Tiež budeme aktívnejšie hľadať Vašich potenciálnych partnerov / potenciálne pratnerky a budeme Vás častejšie doporučovať ostatným. Platiaci užívatelia navyše môžu kedykoľvek aktivovať propagáciu nad bežný rámec. Užívatelia, ktorí sa rozhodnú pre Exkluzívne funkcie, môžu tiež kedykoľvek osloviť svojho Osobného poradcu. Ten je pripravený Vám kedykoľvek poradiť s problémami pri kontakte s vybranými mužmi/ženami.

Na stránkach našej zoznamky nájdete i ďalšie funkcie, možnosti a informácie. Tento prehľad vymenúva len tie najdôležitejšie a najpoužívanejšie.

Ďakujeme za Váš čas a za návštevu. Ak máte záujem, môže sa teraz naša zoznamka stať Vašim druhým domovom. Staňte sa členmi našej komunity, a nájdite si konečne partnera navážno! Začať môžete zdarma a až si niektoré funkcie zoznamky vyskúšate a presvedčíte sa, že to vnútri žije, stačí začať aktivovať všetky funkcie zoznamky

Ostatní užívatelia sa už na Vás tešia!