Načítanie...

Najlepšia zoznamka pre nezadaných veriacich, ktorí vyznávajú duchovno, a záleží im na vnútornej kráse.

Ako fungujeme? Férovo!

Sme veľmi otvorení v tom, ako tento web funguje a ako bol vlastne od začiatku projektovaný. Sme totiž zastáncovia inovatívneho férového prístupu, a preto týmto každému plne otvárame dvere do našej "kuchyne" a predstavujeme jednotlivé fázy života tohto portálu:  


1. Fáza: Príprava webového portálu

Príprava a programovanie nám zabralo skoro 2 roky. Finančne to bola pre nás veľmi nákladná fáza. Striedali sa nám tu programátori, designéri, rozumní i nerozumní ľudia. Až sme nakoniec dali dohromady súdržný a stabilný tím, ktorý sa o tento web stará. A baví nás to! 

2. Fáza: Spustenie

Po technickom nastavení a príprave webu dochádza k jeho otvoreniu verejnosti, a doladeniu zostávajúcich technických chýb a užívateľských nedostatkov. Nerobíme okolo toho žiaden veľký rozruch, to nie je náš štýl. Chceme rásť postupne. To považujeme za zdravý a férový prístup.

3. Fáza: Naberáme členskú základňu (mužov i ženy) a nič za to nechceme!

V tejto fáze je účelom nabrať dostatočný počet záujemcov o zoznámenie na našom webe. Nielenže je registrácia zdarma, ale všetkým členom nabraným v tejto fáze je a bude zdarma sprístupnená plná funkcionalita zoznamky. Prečo? Jednoducho tu chceme mať dostatočný počet členov, aby to tu "žilo" a zvyšovali sa tak šance všetkých súčasných i novo prichádzajúcich členov na stretnutie a zoznámenie s vhodným mužom/ženou. Túto fázu opäť finančne značne dotujeme. Počítame s tým, že web nielenže nebude zarábať, ale že nás bude stáť nemalé prostriedky.
 
4. Fáza: Vzdelávame získaných členov

V tejto fáze je účelom edukovať získaných členov v tom, ako sa vhodne zoznamovať na internete, ako sa nebáť osloviť inú osobu ako prvý (v reálnom živote príjemným prístupom a slovom, u nás na webe milou a pozitívnou správou). V tejto fáze sa tiež rozlúčime s členmi, ktorí registráciu a zoznamovanie na tomto webe nemyslia dostatočne vážne, takže napríklad s majiteľmi odbytých profilov a členmi s nevhodným chovaním či fotkami.

Na konci tejto fázy už budú niektoré služby webu spoplatnené pre novo prichádzajúcich. Príde nám fér dostať späť aspoň časť našich nákladov investovaných do webu. Cena za vybrané služby, ktorú noví členovia budú platiť (pokiaľ budú chcieť, samozrejme), nesmie byť vysoká, a v porovnaní s ostatnými zoznamkami musí vychádzať cenovo výhodne. 

5. Fáza: Stabilizácia prevádzky a operativy webu 

Účelom tejto fázy je investovať čas a peniaze do ďalšieho rozvoja webu. Chceme, aby sa o nás viac vedelo, hovorilo a prišlo k nám čo najviac nezadaných ľudí. Čím viacej užívateľov, tým väčšia šanca na to, že sa naši členovia budú dávať "dohromady" a že budú spokojní, rovnako ako my. :-)

To bol a je náš plán. 

To je náš manifest.