Načítanie...

Najlepšia zoznamka pre nezadaných veriacich, ktorí vyznávajú duchovno, a záleží im na vnútornej kráse.

Moderná slovenská zoznamka pre veriacich

Konečne majú všetci duchovne založení ľudia na Slovensku svoje miesto online! Sme moderná slovenská online zoznamka, ktorá sa zameriava výhradne na veriacich ľudí v Slovenskej republike. Táto zoznamka v sebe kombinuje prvky sociálnych sietí, aké poznáte napríklad z facebooku, a prvky klasických zoznamiek. Registrácia je úplne zadarmo, takže prečo do toho hneď neísť? Všetci nezadaní ľudia, ktorí vyznávajú duchovno a záleží im na skutočnej vnútornej kráse tu už sú, tak sa pridajte aj Vy! Stačí sa prihlásiť pomocou emailu na našej domovskej stránke

No dobre, ale prečo za to mám platiť?

Máme za sebou skvelé výsledky: vďaka našej zoznamke sa dal dohromady celý rad párov. Hodnota našej služby spočíva tiež v tom, že sa nebojíme byť iní, a od ostatných zoznamiek sa výrazne líšime. Čím?

Sme miestna zoznamka zacielená na dlhodobé vzťahy

Sme slovenská zoznamka, a zoznamujeme ľudí, ktorí u partnera hľadajú predovšetkým osobnosť s rovnakými hodnotami. Osvedčilo sa nám, že týmto jednoduchým zacielením sa zvyšujú šance na reálne zoznámenie našich užívateľov až o 300%. Na našej zoznamke sa s ďaleko väčšou pravdepodobnosťou než kdekoľvek inde dostanete k reálnym stretnutiam a k dlhodobým vzťahom. Len nečakajte, že to bude hneď.

Dávame dohromady nezadaných, ktorí majú vážny záujem o zoznámenie. Prechádzať si voľne všetky profily môžu iba užívatelia, ktorí si sami nahrali vlastnú fotku a majú i popis. Po skúšobnej dobe už môžu fotky ostatných prehliadať iba ľudia, ktorí majú zaplatené služby. Platenie služieb nám umožňuje efektívne odfiltrovať zo zoznamky ľudí, ktorí to vlastne so zoznamovaním až tak vážne nemyslia. 

Väčšina z nás nevyzerá ako Channing Tatum, Emma Stone či iná hollywoodska hviezda. Preto chce hľadanie trochu trpezlivosti. Nenechajte sa odradiť, keď hneď po prvých rozoslaných správach a po prvom vyhľadávaní nenájdete niekoho, kto po Vás zatúži. Práve preto ponúkame dlhšie platené obdobia, v priebehu ktorých sa na zoznamke postupne objaví veľké množstvo ľudí z Vašej vekovej skupiny. V priebehu týchto období od nás získate maximálnu podporu, vďaka ktorej Vám až 7x zvýšime viditeľnosť a návštevnosť profilu. Chce to len vydržať a nebyť pasívny. Na zoznamku by ste sa mali pravidelne vracať, aby ste mohli kontrolovať, kto nový sa prihlásil od Vašej poslednej návštevy, a kto napríklad zareagoval na Vašu fotku. Čím skôr budete novo registrovaných ľudí kontaktovať, tým väčšie máte šance, že títo užívatelia odpovedia a zoznámia sa práve s Vami. Ak sa nebudete na zoznamku vracať, strácate mnoho príležitostí na zoznámenie.

Investujeme do toho, aby Váš profil bol vidieť

Na rozdiel od zoznamiek, ktoré sú zdarma (a ktoré sú kvôli tomu zahltené i celým radom prázdnych profilov), my dokážeme Vášmu profilu v priebehu doby platených služieb zaistiť návštevnosť veľkého počtu ľudí. A ako to robíme? Vyvinuli sme unikátny koncept, vďaka ktorému zoznamku a profily našich užívateľov aktívne propagujeme v sociálnych sieťach (FB) a vo vyhľadávačoch, a tak dokážeme privádzať do našej komunity stále nových členov. Ktokoľvek aktívne hľadá možnosť online zoznamovania sa vďaka tomu dostane práve k našej zoznamke. Zoznamky, ktoré sú zdarma, nikdy nemôžu zaistiť Vášmu profilu takéto (relevantné) publikum, ako naša zoznamka. Neznamená to ale, že propagujeme iba platené profily. Naopak, propagujeme všetkých užívateľov, ktorí majú nahranú profilovú fotku a zaujímavo vyplnené popisky v profile. Verte alebo nie, ide nám hlavne o to, aby ste na našej zoznamke našli svoju vysnenú druhú polovičku. Finančný príjem zo zoznamky je pre nás samozrejme dôležitý (bez neho by sme nemohli investovať do propagácie Vašich profilov a zaistiť riadny chod zoznamky), ale nie je u nás na prvom mieste.

Informujeme Vás

Vždy Vám dávame ihneď vedieť, že sa práve zaregistroval niekto nový, kto je vo Vašej vekovej  kategórii, alebo že práve napríklad niekto kladne ohodnotil Vašu fotku. Mnoho informácií o tom, čo sa na zoznamke práve deje, dostávate emailom. Ak by Vás táto emailová forma obťažovala, môžete si sami v "Nastavení" jednoducho vypnúť ich zasielanie. Všetky podstatné novinky o nových užívateľoch, nových fotkách a o tom, komu ste sa páčili, Vám potom budeme zobrazovať iba v zoznamke.

Máme jedinečné funkcie

Naša zoznamka má unikátny design, na ktorom sme mnoho rokov pracovali. Máme niektoré funkcie, ktoré inde nenájdete. Prehľadne Vám formou zoznamov vypisujeme, komu ste sa páčili, kto nový sa zaregistroval na zoznamke z Vašej vekovej kategórie, a kto nový si pridal fotky. V sekcii "Hľadanie" Vám umožňujeme vyhľadávať mužov a ženy na mape, alebo si napríklad podľa potreby filtrovať výsledky svojich vyhľadávaní (napríklad tak, aby sa Vám zobrazovali iba užívatelia s fotkami alebo iba stredoškolsky vzdelaní vodnári atď.). Naša zoznamka je navyše plne optimalizovaná i pre mobilné zariadenia, takže sa kedykoľvek z mobilu môžete pozrieť, čo je na zoznamke nové.

Zakladáme si na podpore

K dispozícii pre Vás stále máme niekoho, na koho sa môžete v prípade problému alebo otázok obrátiť. A nie je niekde v Indii, a nerozpráva na Vás nezrozumiteľnou angličtinou. ;) Reagujeme spravidla do druhého pracovného dňa od odoslania otázky.