Načítanie...

Najlepšia zoznamka pre nezadaných veriacich, ktorí vyznávajú duchovno, a záleží im na vnútornej kráse.

Často kladené otázky

1. Pre koho je táto zoznamka určená?

Tento web je určený pre všetkých, ktorí majú seriózny záujem sa s niekým vážne a dlhodobo zoznámiť. Naša zoznamka má reálne výsledky - dali sme dohromady už rad šťastných párov, a sme za to veľmi radi. Ak sa chcete naozaj zoznámiť, urobíme všetko pre to, aby sme Vám ponúkli dostatočný počet ľudí opačného pohlavia, ktorí tiež hľadajú zoznámenie. 

2. Je táto zoznamka zdarma?

Všetkým užívateľom ponúkame zdarma prvé obdobie po registrácii, tzv. skúšobnú dobu, potom je potrebné si aktivovať dlhodobé služby zoznamky. Účelom skúšobnej doby je, aby si najprv každý zoznamku mohol zdarma vyskúšať a zistiť, ako to vo vnútri žije a vyzerá. Užívateľ si tak prezrie základné funkcie, a zoznámi sa s fungovaním webu. Potom sa môžete jednoducho rozhodnúť, či Vám zoznamka so svojimi funkciami a rastúcou komunitou stojí za to.

3. Čím sa táto zoznamka líši?

Vieme, že u monitoru ťažko narazíte na lásku na prvý pohľad. Online proces zoznamovania trvá dlhšie, a preto i naše členstvá sú na dlhšie obdobie. Obecne ponúkame dlhšie obdobie a nízku cenu. Kladie to tiež nároky na Vás, čoby užívateľa. Na zoznamku by ste sa mali pravidelne vracať, aby ste mali prehľad, kto nový sa prihlásil od Vašej poslednej návštevy. Iba tak budete môcť všetkých nových ľudí kontaktovať skôr, než sa napríklad zoznámia s niekým iným. Väčšina z nás nevyzerá ako Channing Tatum a Emma Stone, preto to chce trochu trpezlivosti. Nesmiete sa nechať odradiť, ak hneď pri prvom vyhľadávaní nenájdete niekoho, kto splňuje všetky Vaše tajné priania. V priebehu Vašej doby propagácie sa na zoznamke postupne objaví veľké množstvo ľudí z Vašej vekovej skupiny. Chce to len vydržať! 

4. Ako sa dostanem do MENU v mobile?

Web v mobile vyzerá trochu inak, než na počítači. Stačí ale kliknúť na ikonu s tromi čiarkami a rozbalí sa celé menu so všetkými možnosťami - Prehľad, Profil, Odhlásenie aj Nastavenie...

5. Kde si upravím profil, zmením fotku alebo nahrám ďalšie?

Nezdá sa Vám niečo, čo ste o sebe napísali, alebo Vás pobozkala múza? Našli ste fotku, ktorá Vás lepšie vystihuje? Svoj profil a fotku môžete kedykoľvek upraviť kliknutím na "Profil v hornej lište. Následne stlačte tlačidlo "Upraviť profil“ a potom si už jednoducho doplníte informácie do svojho profilu. Nezabudnite nakoniec kliknúť na "Uložiť". Pamätajte si, že s vyplneným profilom rastie šanca, že Vás niekto osloví. Možno niekto taktiež navštevuje kurzy salsy alebo počúva rovnaký playlist na Spotify! Zároveň ale dôkladne zvážte, čo už nezasahuje do sféry dôverných informácií. 

Popísaný proces zobrazuje i tento gif:

6. Ako sa zoznámim?

Keď sa úspešne zaregistrujete a podrobne vyplníte svoj profil, porozhliadnite sa. Môžete vyhľadávať ľudí, prehliadať ich profily alebo ich hodnotiť. Taktiež by ste mali sami oslovovať ostatných užívateľov prostredníctvom správ, a nespoliehať sa tak na druhých. Keďže k nám neustále prúdia noví členovia, je dôležité sa pravidelne do zoznamky vracať a kontrolovať kto nový sa prihlásil. Výrazne to zvýši Vaše šance! 

Pozrite sa na gif:

7. Môžem v rámci základných služieb zdarma niekomu napísať správu?

Ano, môžete. Základné služby ponúkajú vyhľadávanie, prechádzanie výsledkov vyhľadávania, obmedzené prechádzanie profilov, písanie, čítanie správ. Máte teda šancu si niekoho nájsť a osloviť - len sa toho nebáť.

Ako niekomu napísať správu Vám názorne ukazuje tento gif.

8. Ako a kedy si prečítam správy od ostatných užívateľov?

Pre prečítanie správ od ostatných užívateľov kliknite na "Správy na hlavnom paneli (vedľa Vašej fotky a mena). Tu uvidíte svoje konverzácie s počtami neprečítaných správ, vrátane možností plateného členstva, napr. zobraziť si emailový kontakt daného užívateľa alebo poslať svoju správu adresátovi priamo do emailovej schránky. Jednoducho tak oslovíte i človeka, ktorý už na zoznamku veľmi často nechodí. 

Správu od iných užívateľov si môžete prečítať jednak v rámci základných služieb, a potom kedykoľvek v priebehu plateného obdobia. 

9. Čo znamenajú znaky "▶◀" v niektorých správach?

Ak dostanete správu začínajúcu týmito znakmi, napríklad "▶ Stretneme sa? ◀", jedná sa o správu generovanú tým, že daný človek použil nejakú kontaktnú funkciu (v tomto príklade funkciu "Stretneme sa?"). Správa vo forme "▶ :-) ◀" má tiež iniciačnú funkciu. V rámci Základného členstva sa týmto iniciuje konverzácia u užívateľa, ktorý má menej kontaktov.

10. Dostanem odpoveď, aj keď nemám zaplatené dlhodobé služby?

Odpoveď určite dostanete a prečítať si ju pochopiteľne môžete i v rámci základných služieb. Po ich expirácii sa do sekcie Správ na svojom účte dostanete iba po zaplatení dlhodobých kompletných služieb. Ale nebojte sa, správy od pisateľa zostanú bezpečne uložené vo Vašej schránke. Pre platené služby sa môžete rozhodnúť kedykoľvek a ku svojim správam sa tak následne bez problémov dostanete. 

11. Ako nájdem "Nastavenie" alebo "Profil" a ako sa mám "Odhlásiť" z účtu?

Pre "Nastavenie" a jednoduché "Odhlásenie" zo svojho účtu kliknite najprv na svoju prezývku alebo fotku. Objaví sa ponuka: "Nastavenie" a "Odhlásiť". V "Nastavení" nájdete možnosti týkajúce sa dispozície s účtom (profilom).  

Ak si nie ste istí, mrknite sa na gif:

 

12. Predlžujú sa po skončení doby trvania platené služby automaticky?

Pre odpoveď na túto otázku si musíte v "Nastavení" nájsť Zoznam platieb. Zobrazí sa Vám tam zoznam Vašich uskutočnených platieb. Ak pod týmto zoznamom uvidíte položku Zrušiť predplatné, môžete na ňu kedykoľvek kliknúť. Tým pádom, až budete v budúcnosti chcieť predĺžiť členstvo, budete musieť uskutočniť ďalšiu individuálnu platbu. Ak túto položku v ponuke vôbec nenájdete, potom platby prebiehajú iba jednorazovo, a pre akékoľvek ďalšie predĺženie platených služieb budete musieť znovu uskutočniť platbu zo zoznamky.

13. Je možné platiť i cudzou platobnou kartou, a dá sa tak učiniť i zo zahraničia?

Samozrejme to možné je. Všeobecne uznávané karty, ako sú Visa alebo MasterCard, dokážeme prijať bez ohľadu na to, ktorá banka v akej zemi kartu vydala. Globalizácia v praxi!  

Ako si odomknúť všetky funkcie a začať propagovať profil naznačuje gif:

 

14. Za čo sa vlastne na zoznamke platí?

Tak ako u ktorejkoľvek inej kvalitnej služby, i za zoznamku sa vyplatí zaplatiť si. Platení užívatelia získavajú na danú periódu kompletný prístup do databázy, čas na zoznamovanie, 7x väčšiu viditeľnosť profilu, a tým pádom i 7x väčšiu šancu na zoznámenie oproti základným službám, a tiež možnosť využívať všetky funkcie zoznamky. Využijete tak napríklad emailový kredit, ktorý môžete kedykoľvek vymeniť za emailový kontakt na Vami zvoleného človeka, alebo propagáciu profilu a chat. Žiadna zoznamka zdarma Vám nedokáže zaručiť takú viditeľnosť a kvalitu ako poctivá platená zoznamka.

15.Čo robiť, keď som zabudol svoje heslo?

Tých hesiel, PINov a čísel, čo si človek musí pamätať! Kto by niekedy nezabudol? Našťastie sa takýto problém jednoducho vyrieši. Postup je nasledovný: choďte na domovskú stránku, zadajte do prihlasovacieho formulára svoju emailovú adresu a potvrďte. V ďalšom kroku sa objaví položka "Zabudnuté heslo?“, na ktorú kliknete. Na uvedený email Vám potom od nás príde nová správa s aktivačným odkazom k obnove hesla. Na tento link kliknite, a na stránke, ktorá sa Vám otvorí, zadajte svoje novo zvolené heslo. Následne sa už môžete pomocou tohto hesla prihlásiť.

16. Ako zrušiť zasielanie emailov?

Ak si prajete zrušiť zasielanie informačných emailov o novo prichádzajúcich členoch, aktivite ostatných užívateľov a pod., pozrite sa vo svojom profile do sekcie "Nastavenie". V kolónke "Všeobecné", kliknite do okienka vedľa "Zasielanie emailov“ tak, aby sa objavilo "OFF". 

17. Ako sa odhlásiť z účtu na mobilnom telefóne?

V prípade, že využívate náš zoznamovací portál prostredníctvom mobilu, ste už možno s tými miniatúrmi na displeji zvádzali tuhý boj. Aj keď máte poriadné pádlo a jemné prsty, stále to proste nie je také ako na monitore a s myšou! Na mobile je viac-menej postup na odhlásenie nasledujúci: v pravom hornom rohu nájdete ikonu s tromi pozdĺžnymi čiarkami, na ktorú kliknete. Zobrazí sa Vám menu s niekoľkými možnosťami, kde vyberiete možnosť "Odhlásiť". A je to.

18. Ako zmazať profil na zoznamke?

Už ste sa zoznámili a odlietate na svadobnú cestu? Svoj profil môžete kedykoľvek zmazať kliknutím na svoju prezývku a následne na tlačidlo "Nastavenie". Posuňte sa do spodnej časti stránky na sekciu "Stav účtu" a vyberiete možnosť "trvale zmazať môj účet". Potom si už môžete užívať svadobnú cestu, či už mierite na Šíravu, alebo na Seychely! 

Mrknite sa, ako si Pavla, potom, čo si našla priateľa, maže profil: