Načítanie...

Najlepšia zoznamka pre nezadaných veriacich, ktorí vyznávajú duchovno, a záleží im na vnútornej kráse.

3 zásady, ako si niekoho nájsť

Vyskúšali ste už nejaké iné zoznamky? Kam Vás dostalo "svajpovanie" na Tinderi? Stratili ste trpezlivosť pri sto päťdesiatej tretej otázke nekonečného registračného formulára na stránkach ako je eHarmony? Zdá sa Vám, že členstvo zdarma je tam k ničomu, keď Vám neponúka možnosť kohokoľvek kontaktovať? Naštvali Vás stránky ako Match.com svojimi dokonale mätúcimi členskými plánmi? 

Rozhodli sme sa zohľadniť negatívne skúsenosti užívateľov i z iných zoznamiek. Preto sme skrátili registráciu na minimum, sprístupnili kontaktné funkcie i v Základných službách, zjednodušili používanie zoznamky a sprehľadnili platené plány. Maximálne sa snažíme spríjemniť Vám používanie zoznamky. K tomu, aby ste si však niekoho skutočne našli, je potrebné dodržať ešte isté základné pravidlá.1. Predstavte sa ostatným

Brány zoznamky otvárame všetkým nezadaným, ochotným investovať aspoň dve minúty do založenia profilu. Registráciu sme osekali na minimum, a preto nemusíte odpovedať na mnoho zbytočných otázok. Vrelo Vám však odporúčame nájsť si chvíľku a profil poctivo vyplniť. Práve informácie, ktoré zdieľate, môžu upútať pozornosť Vášho budúceho partnera!

2. Hľadajte, prehliadajte a píšte

Naše vyhľadávacie nástroje sú intuitívne, a môžete ich používať v Základných službách. Keď si zobrazíte výsledky vyhľadávania, kliknite na akúkoľvek fotku, ktorá Vás zaujala. Tým sa dostanete na profil užívateľa. Ak sa rozhodnete daného užívateľa osloviť, stačí si zvoliť ako.

3. Aktivita

Predstavte si, že ste na večierku. Budete mať šancu, že si Vás niekto všimne a pozve na rande, ak budete potichu sedieť v temnom kúte? Ťažko. To isté platí na zoznamke. Na rozdiel od baru alebo večierku tu ale máte istotu, že ostatní tiež niekoho hľadajú. Nemusíte tak čakať na nejaké znamenia. Vezmite veci do vlastných rúk, nenechajte sa odradiť, ak Vás niekto náhodou odmietne, a píšte a píšte. Máte toľko príležitostí, koľko si ich vezmete!

 

 

Našim cieľom je Váš úspech. Ak si tu niekoho nájdete, budeme šťastní. Ak nám o tom navyše dáte vedieť, budeme v siedmom nebi!

Držíme Vám palce pri zoznamovaní!